Web snadno a zdarma

Tvorba www stránek sebou nemusí nést astronomické náklady. Pokud nepotřebujete vyloženě profesionální stránky se složitými prvky, postačí vám jednoduchý web v programu HTML. Na internetu najdete dostatek informací o tomto programu a jeho aplikaci. Web snadno a rychle můžete také získat od amatérských programátorů, kteří si tímto přivydělávají a získávají praxi.

Jednou z variant je také vytvoření webu pomocí šablony na internetu. Do ruky se Vám dostanou takové webové stránky, které kromě toho, že jsou vytvořeny profesionálním způsobem, splňují všechny normy a pomůžou Vás zviditelnit, obsahují v sobě také jednoduché avšak přesto velmi mocné rozhraní, díky kterému své www stránky můžete kdykoliv a kdekoliv změnit. Nevýhodou je strohý grafický návrh webu, neboť profesionální grafiku lze získat pouze ve specializovaných grafických centrech.

Se službou webových stránek zdarma si na internetu snadno a rychle založíte vlastní web, publikujete své fotografie, dáte k dispozici své soubory ke stažení. Webové stránky si můžete zaheslovat, přidat odkazy, měřit návštěvnost a mnoho jiného. Servery slibující stránky zdarma se snaží o to, aby nástroj webové šablony mohl použít opravdu kdokoliv. Jakmile bude váš web zdarma hotový, můžete pomocí počítadla sledovat návštěvnost a hodnocení webu, takže později můžete udělat dostatečné úpravy podle svých klientů. Na webových stránkách rovněž doporučujeme otevřenou diskusi k tématu stránek, ze které poznáte i věkovou skupinu a budete na ni moci zaměřit své budoucí služby nebo produkty.